Merhabalar,

Ben Cengiz Çaylı, 13 yıldır tarım ve Hayvancılık sektöründe hem üretici hem de tüccar olarak devam ediyorum. Sektörde söz sahibi biriyim. Sosyal medya kanalları Youtube, Facebook, İnstagram , Facebook Grupları gibi siteler de Yüzbinlerce insanla aktif olarak iletişim halindeyiz.

Tarım ve hayvancılık sektöründe üretici olarak devam eden aynı zamanda Youtuber ( Influencer ) bir çok kanal sahibinin menajerliğini de yapmaktayım. Geniş ve etkili bir Tarım ve Hayvancılık kitlesine sahibiz.

Youtuber / Fenomen / Influencer Pazarlamanın Size Faydaları

– Ürün ve hizmetinizi tanıtmak
– Marka bilinirliğini arttırmak
– Şirketinizin, ürününüzün, hizmetinizin güvenirliğini arttırmak.
– Potansiyel müşterileri bulmanızı sağlar ve satışlarınızı arttırır.
– Etkili bir geri bildirim mekanizması oluşturmak.

Markanızın Neden Influencer’lara Youtuber’lara ihtiyacı var ?

Fenomenler paylaşımları ile birlikte binlerce hatta milyonlarca tüketiciye ulaşırken markalar içinde bu paylaşımların içerisinde yer almak etkili ve ucuz bir yoldur. Tüketiciler, kendilerine dayatılan içeriklerden ziyade kendilerinin karar verip tercih ettiği türden içerikler tüketmektedir. Bunlar arasında geleneksel TV izlemeden Netflix, Blue Tv gibi platformların tercih edilmesi. Reklam görmemek adına tüm platformlarda ücretli üyeliklerin alınması, akıllı telefon ve bilgisayarlarda reklam engelleyicilerin kullanılması influencer marketing çalışmalarının önünü açmaktadır.

Influencer’ları takip eden kitle kendi rızasıyla fenomeni takip eder, arasında bir bağ kurar ve onun söylediklerini kulak ardı etmez. Bu nedenle Markalar billboard, televizyon ve radyo gibi platformlara yüksek maliyetler harcarken daha spesifik kitleye online olarak daha uygun maliyetle influencer sayesinde ulaşabilmektedir. Bu yöntem ile dönüşümleri de inceleyebilirsiniz.

Ürünlerinizin reklamını daha büyük kitlelere ulaştırmak istiyorsanız , lütfen bizimle iletişime geçebilir, reklam detaylarını görüşebilirsiniz.