Sipariş vermek için bize ulaşın

ROTA KONSANTRE BESİ YEMİ BK300 BESİ YEMİ (25kg) 

Rota Konsantre Rasyonel Yem ,Yüksek Protein ve enerji içerir. İçeriğinde %50 Soya , Bongalitler, ADE vitamini, mineraller, Bay pas yağları, Niasin, Maya, Bufferler, Etkincil maddeler, Nano teknolojik yem hammaddelerinden oluşur.

 

Rota Konsantre yem, Rota Bk300 besi yemi , Hızlı bir şekilde hayvanlarınızı boylandırır, kesim süresini erkene çeker. Karkas randımanı yüksek tutar. Yağsız kesimler de randıman % 58 – 62 , yağlı kesimlerde randıman % 65 – 68 arası gelmektedir.

 

Rota Konsantre BK300 Besi yemi kullandığınızda, herhangi bir fabrika BESİ yemi kullanmanıza, vitamin mineral kullanmanıza, yalama kovası, maya, premiksler, ademin ilacı kullanmanıza kesinlikle gerek yoktur. İçinde hepsi bulunur. Rota Bk300 Besi Yemi Dünya geneli kullanılan en iyi hammaddelerden oluşur.

 

Rota Konsantre BK300 Besi yemi , ARPA ve MISIR ile müthiş çalışır. ARPA veya MISIR yedirmekten çekinmeyin, kesinlikle ayaklara vurmaz, asidiyoz yaptırmaz. 

 

Rota BK300 BESİ YEMİ ile Aylık 50 kg 660 kg 70 kg canlı ağırlık artışı kesinlikle aldırıyoruz.

Rota BK300 Besi Yemi, dana besisinde , inek ve düve besisinde kullanılır.

Rasyonlarınızı elinizde bulunan kaba ve kesif yemlerinize göre profesyonel zooteknistlerimize yaptırıyoruz.

 

ROTA BK300 BESİ YEMİ LE KURU SERBEST BESLEME MODELİ

Bu besleme yönteminde , canlı 300 kg üzeri olan danalarınız, düveleriniz veya ineklerinize sadece ARPA – ROTA BK300 BESİ YEMİ ve SAMAN ile besleme yapabiliyoruz.

 

Yani , rasyon da silaj yok , kepek yok , yonca ve diğer otlar yok , pancar posası yok, ayçiçeği küspesi yok , pamuk küspesi yok , soya yok, sadece ve sadece Arpa – Rota ve Samanla aylık 50 kg ile 65 kg arasında canlı ağırlık aldırabiliyoruz.

 ROTA KONSANTRE SİPARİŞ ADETİMİZ EN AZ 52 PAKETTİR. TÜRKİYE’NİN HER YERİNE AMBAR KARGO İLE GÖNDERİM YAPILIR