Sipariş vermek için bize ulaşın

ROTA KONSANTRE BESİ YEMİ BK300 BESİ YEMİ (25kg) 

 İLLERE GÖRE KARGO DAHİL 380 – 395 TL 

Rota Konsantre Rasyonel Yem ,Yüksek Protein ve enerji içerir. İçeriğinde %50 Soya , Bongalitler, ADE vitamini, mineraller, Bay pas yağları, Niasin, Maya, Bufferler, Etkincil maddelerden oluşur.

Rota Konsantre yem, Hızlı bir şekilde hayvanlarınızı boylandırır, kesim süresini erkene çeker. Karkas randımanı yüksek tutar.

Rota Konsantre BK300 Besi yemi kullandığınızda, herhangi bir fabrika BESİ yemi kullanmanıza, vitamin mineral kullanmanıza, yalama kovası, maya, premiks ademin ilacı kullanmanıza kesinlikle gerek yoktur. İçinde hepsi bulunur. Rota Konsantre yemler Dünya geneli kullanılan en iyi hammaddelerden oluşur.

Rota Konsantre BK300 Besi yemi , ARPA ile müthiş çalışır. ARPA yedirmekten çekinmeyin, kesinlikle ayaklara vurmaz, asidiyoz yaptırmaz. 

Bizimle çalışan müşterilerimize Ücretsiz Rasyon Desteği sunuyoruz. Rasyonları 2 aylık periyotlar halinde yapıyoruz. Rota Konsantre besi yemi ile Aylık 50 kg canlı ağırlık artışı kesinlikle aldırıyoruz.

Rasyonlarınızı elinizde bulunan kaba ve kesif yemlerinize göre profesyonel zooteknistlerimize yaptırıyoruz.

ROTA KONSANTRE BK300 İLE BESLENEN CANLI 200 KG DA BESİYE ALINAN BİR DANA 650 KG CANLI AĞIRLIĞA KADAR 10 – 11 PAKET ROTA BESİ YEMİ TÜKETİR. 1 TONA YAKIN DA ARPA FLAKE ( EZME ) TÜKETİR.

ROTA KONSANTRE YEMLER PREMİKS DEĞİLDİR. YEMLERİMİZİ KULLANDIĞINIZDA EKSTRA VİTAMİN MİNERAL PREMİKS YALAMA KOVASI KULLANMANIZA KESİNLİKLE GEREK YOKTUR.

 ROTA KONSANTRE SİPARİŞ ADETİMİZ EN AZ 50 PAKETTİR. TÜRKİYE’NİN HER YERİNE AMBAR KARGO İLE GÖNDERİM YAPILIR